Konuşan Kedi Emma - Hayvan Oyunları

ücretsiz hayvan oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 60 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma PEAKSEL D.O.O. NI?
Konuşan Kedi Emma herkesin bayılacağı bir konuşan hayvan! Bazıları bu evcil hayvan oyunları tıpkı kedi oyunu gibi diyor ama bu oyun daha farklı. Bu konuşan hayvan beslenmeli, yıkanmalı ve bakılmalı. Ama bu hayvan oyunu ile çok daha fazlası var.

Konuşan kedi Emma birçok özelliğe sahip. Bunlardan en çok hoşunuza gidecek olan, bu konuşan kediye siz ad verebilirsiniz. Konuşan kedi, tanım olarak konuşan hayvan oyunu şeklindedir yani konuşan kedinizi dinleyebilirsiniz. Emma sizin bakımınız altında, siz ona baktıkça büyüyecek bu kedi. Ama bakarken dikkat etmeniz gereken noktalar var, iyi bakmazsanız hastalanabilir.

Konuşan kediyi güzelleştirin

Manikür salonu ? oje oyunları oynayın ve konuşan kediyi güzelleştirin. Diş fırçalama zamanında konuşan kedinizin dişlerini fırçalayın sahip olduğunuz konuşan hayvan temiz ve sağlıklı dişlere sahip olsun. Giysi giydirme oyunları oynayın bu konuşan kedi oyunu içinde her şeyi değiştirip istediğiniz hâle getirebilirsiniz.

Yetenekli bir kediye sahip olduğunuzu unutmayın. Kediniz keman çalabilir hatta bir keman ustası olabilir.

Bu kadar güzel ve yetenekli bir kediyi dünyaya göstermek isteyebilirsiniz. Sosyal ağlarda ekran resimleri veya başarılarınızı paylaşabilirsiniz.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyun hem çok zevkli hem de çok eğlenceli.

Çocuğunuz için faydalı

Kedi oyunları ? birçok çocuk oyunları konsantrasyona yardım eder, el göz koordinasyonu ve hafızayı geliştirir

Bu konuşan hayvan beslenmeli, yıkanmalı ve bakılmalı. Ama bu hayvan oyunu ile çok daha fazlası var. Konuşan Kedi Emma, diğer konuşan hayvanlar gibi değil. Çocuk oyunları gibi oyunları sevmeseniz bile bu seferlik bir istisna yapacaksınız. Konuşan kedi oyunları ve hayvan oyunları sadece çocuklar değil yetişkinler için de harika bir eğlence olmuştur her zaman.

Sigmund Freud bile kedilerle harcanan zamanın boşa geçmiş olmadığını söylüyor

Konuşan Kedi Emma, ücretsiz bir oyundur ve Peaksel'a aittir.

 

Konuşan Kedi Emma - Hayvan Oyunları indir